Ugunsdrošas Ventilācijas sistēmas

Vairāk informācijas

Ugunsdrošas Ventilācijas sistēmas

Pielietojums

Vārsts ir paredzētas ugunsbīstamības zonu atdalīšanai no drošajām ēkas daļām (S versija) un, lai nodrošinātu piemērotus evakuācijas apstākļus izmantojot ugunsdrošības ventilāciju (V versija) – ieplūdes un novadīšanas vārsts.

To var izmantot arī tā sauktajās kombinētajās

sistēmās (M versija), kā nodošanas vārstu

(T versija ) un ventilācijas kanālu beigās.

Dūmu un karstuma izvadīšanas ventilācijas sistēma ir drošības sistēma, kas paredzēta situācijas uzlabošanai ugunsgrēka gadījumā.

Visas mūsu piedāvātās lūkas ir testētas pēc jaunākā LVS EN 12101:2 standarta un atbilst visiem spēkā esošiem normatīviem aktiem.

Ventilācijas Sistēmas Vadība – aktivēšana

Termiskā drošinātāja mehānisms – tiek aktivizēts ar atvilkšanas atsperi ar izkausējamu saiti ar nominālu 72 °C, kā opcija iespējama manuāla atkārtota aktivēšana, izmantojot sviru.

Elektrisks pievads – tiek aktivizēts ar termopāri ar nominālu 72 °C vai no attāluma, samazinot barošanas padevi (pārtraucot barošanu) ar atiestatīšanu no attāluma ieslēdzot barošanu.

(Vn= 24V AC/DC vai 230V AC).

Elektrisks pievads – tiek aktivizēts attālināti ieslēdzot barošanu (impulss), attālināta atiestatīšana atkārtoti ieslēdzot barošanu.

(Vn= 24V AC/DC vai 230V AC).

KW1 mehānisms – tiek aktivizēt ar atvilkšanas atsperi ar kausējamu saiti ar nominālu 72 °C, vai attālināti ar elektromagnētu (impulsu vai barošanas pārtraukumu) un atiestatīts ar sviru vai papildus pievadu (Vn = 24V DC vai 230V AC).

Tehniskie dati

Pieejami 10 izmēri:

sākot no D 355 mm līdz D 1 000 mm.  Standarta gaisa izplūde līdz pat 100 000 m3/h. Saspiešana līdz pat 1 800 Pa