Logu un lūku automātika

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas

Logu un lūku automātika

Piedāvājam plašu logu un jumta logu automātikas klāstu. Ir pieejami visa veida 24V, 48V, 230V un CO2 pievadi, vadības bloki, slēdži, vēja un lietus sensori un temperatūras sensori.

Elektriskie pārnesumi tiek izmantoti logu un jumta logu atvēršanai telpu vēdināšanas 230V vai dūmu likvidēšanas nolūkos (24V DC). Automātikai, kura paredzēta dūmu novadīšanai, obligāti jābūt testētai pēc LVS EN 12101:2 prasībām.

Individuāli katram klientam tiek piemeklēts tieši viņam vajadzīgais mehānisks, izejot no logu vai lūku izmēra un svara. Minētās elektriskās iekārtas iespējams savienot ar klimata kontroles sensoriem nodrošināt mūsdienām atbilstošu komfortu un drošību. Piemēram, vēja sensoram ir iespējams iestādīt noteiktu vēja stiprumu pie kur logs automātiski aizvērsies. Tāpat ir arī lietus sensoriem, iestādīt reakciju uz nokrišņiem. Īpaši aktuāli tas ir jumta logiem, sākoties nokrišņiem lūkas automātiski aizveras, tādejādi novēršot jebkādus riskus, kas saistīti ar ēkas vai iekārtu bojājumiem no lietus ūdens. Uzstādot mūsdienīgu logu automātiku jūs droši varēsiet doties pusdienās, nebaidoties, kad atgriežoties jūs gaidīs nepatīkami pārsteigumi, kā piemēram samirkušas iekārtas, dokumenti vai vienkārši krēsls.

Automātika