Ugunsdrošie aizkari EI30, EI60, EI120

Ugunsdrošie aizkari

Ievads

MM sistēmas piedāvā pasaules klase risinājumus, nodrošinot visaugstāko kvalitāti, profesionālās konsultācijas un ekspertu palīdzību.

Mūsu piedāvātie ugunsdrošie aizkari ir lieliski piemēroti uzstādīšanai dažādos būvniecības apstākļos, dažādu mērķu un funkciju objektos (iepirkšanās centri, noliktavas, ražotnes utt.)

Ugunsdrošie aizkari iztur atklātu liesmu līdz pat 4 stundām un pateicoties inovatīvam atstarojošam pārklājumam atbilsts augstākai, EI klase. Ugunsdroši aizkari EI 30 un EI60 ir pieejami arī viendaļīgi, kas būtiski samazina telpu kuru aizņem aizkaru konstrukcija. Ir pieejami arī divaļīgi ugunsdroši aizkari ar EI60 un EI120 ugunsnoturības pakāpēm. Aizkari ir testēti un sertificēti atbilstoši jaunākiem standartiem EN 13241: 2003+A2: 2016 & EN 16034: 2014 . Kopš 01/11/2019, kad beidzās pārejas posms, šis standarts ir obligāts. Mūsu piedāvātiem ugnsdrošiem aizkariem ir CE marķējums un tiek izsniegta Ekpluatācijas īpašību deklarācija. Pateicoties invovatīvam materiālam mūsu piedāvātie risinājumi atbilst v

Ugunsdroši aizkari ar EI30, EI60, EI120 ugunsnoturību

Aizkari ir izgatavoti no augstas kvalitātes austa stikla šķiedras materiāla ar iestrādātu stiepli un pārklātu ar speciālu siltumu atstarojošu vielu.

Ugunsdrošo aizkaru komplektācijā ietilps: aizkari, sānu vadulas un virskaste, kurā atrodas motors un paši aizkari. Vadības bloks tiek montēts pasūtītāja norādītajā vietā. Vadības bloku ir iespējams savienot ar galveno UAS kontroles paneli.

Standarta virskastes izmērs ir 180mm x 180mm, bet ja aizkaru augstums ir lielāks par 3 metriem tad virskastes izmērs palielinās.

Vadības bloks var vadīt līdz pat 6 ugunsdrošiem aizkariem un ir aprīkots ar akumulātoriem,kas nodrošina vadības bloka 72 stundu autonomu darbību.

Aizkari automātiski aizveras saņemot signālu no vadības bloka vai manuāli iedarbināma slēdža.

Virskaste

Sānu vadulas iespējams stiprināt divos veidos, izejot no situācijas objektā:

Vadības bloks

Sānu vadulas iespējams stiprināt divos veidos, izejot no situācijas objektā:

Bildes

Sānu vadulas iespējams stiprināt divos veidos, izejot no situācijas objektā: